אודות אור ראשון

זה הזמן להתאורר! "אור ראשון" הינה חברת התאורה המרעננת בדרום אשר מתמחה בפתרונות תאורה לכל מטרה ומהווה מוקד משיכה לאדריכלים, מעצבי פנים ובעלי זיקה עיצובית. החברה מייצרת ומעצבת גופי תאורה בהתאמה אישית לפי טעם, חלל, סגנון ותקציב הלקוח.

ייחודה של "אור ראשון"  נמצא בחשיבה מחוץ לקופסה בכל הפרטים הקטנים: החל מבחירת קווי העיצוב, דרך גוון התאורה ועד לאחרונה בנורות.  כבר מתחילת דרכה, "אור ראשון" הביאה עמה בשורה בתחום גופי התאורה המעוצבים מודרנית, שימוש עיצובי נכון וקו פורץ דרך המבליט חדשנות וקולקציות מעודכנות ורלוונטיות. באמצעות תפיסה כיום, נותנים סניפי אור ראשון מענה לכ-400,000 תושבי האזור ונתפסים כמוקד מרכזי ומקצועי למותגים מובילים ומוצרים איכותיים.  

ב"אור ראשון" מבינים את כוחה של תאורה ומקומה במכלול העיצובי ודואגים להתאים את התאורה הנכונה, אשר תשרת את הלקוח על הצד הטוב ביותר ותעביר את הלך הרוח הנדרש לכל פרויקט וצורך. החברה חרטה על דגלה את נושא איכות השירות תוך אמונה כי ניתן להשיג עיצוב מנצח לכל מטרה, ללא השקעה כספית גדולה וללא התפשרות על האיכות. את המענה האדיב ישמחו לתת יועצי התאורה המקצוענים של אור ראשון תוך כדי שימת לב מרבית, יחס אישי וליווי צמוד לתוצאה מושלמת.